COORDONATOR VANZARI - MAGAZIN DECORATIUNI INTERIOARE DE LUX

CORA GENERAL BUSINESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii;
- supervizarea intregii activitati;
- participarea la evaluarea fiecarui angajat, precum coordonarea si dezvoltarea echipei;
- realizarea obiectivelor stabilite;
- planificarea si organizarea activitatii specifice cerintelor postului.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- EXPERIENTA IN VANZAREA DE DECORATIUNI INTERIOARE DE LUX;
- persoana cu o mare capacitate de organizare si planificare, rezistenta la stress;
- aptitudini manageriale, abilitati de administrare si supervizare;
- abilitati de comunicare si negociere, de lucru in echipa;
- persoana competenta, consecventa, perseverenta, hotarata si determinata;
- GUST SI SIMT ESTETIC FOARTE DEZVOLTATE;
- personalitate puternica, viziune, pasiune, lidership, cu initiativa si spirit practic, orientat catre obtinerea de rezultate;
- onestitate, integritate si o excelenta etica profesionala;
- cunoastere a limbii engleze;
- cunostinte PC;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Magazin de mic mobilier de lux si corpuri de iluminat de lux.
- Toti candidatii vor fi tratati in stricta confidentialitate, numai persoanele selectionate ce indeplinesc criteriile mai sus mentionate, vor fi invitate la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

LANT DE MAGAZINE DE MODA