COORDONATOR VANZARI - legume si fructe proaspete

NDI ACTIVE - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza la nivel national intreaga activitate de vanzare;
- coordoneaza activitatea de promovare a imaginii companiei catre clienti;
- urmareste implementarea la nivel national a strategiei generale de vanzari;
- stabileste si urmareste atingerea planulului lunar / anual de vanzari;
- incheie contracte cu clientii strategici, negociaza termenii contractuali;
- coordoneaza activitatea de prospectare a pietei, gaseste noi posibilitati de dezvoltare a companiei.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta minim 2 ani - vanzare legume si fructe proaspete, coordonare echipa vanzari;
- abilitati de coordonare, organizare, negociere, initiativa, dinamism;
- permis auto categoria B obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul Grupului.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de import si distributie fructe si legume proaspete.