COORDONATOR VANZARI IT

DIVERTA- MEMBRU RTC HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la definirea si asumarea planului de vanzare pe grupa de produse IT;
- analiza lunara de vanzari;
- propuneri de optimizari strategii de vanzare, scheme de aprovizionare, machete, bugete;
- merchandising;
- actiuni de marketing (propuneri/implementare promotii, semnalizare raion/promotii, studii marketing/concurenta;
- formarea si coordonarea functionala a sefilor de raion IT;
- coaching pentru echipele de vanzare produse IT;
- identificarea oportunitatilor de business/crestere vanzari

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta in vanzari sau aprovizionare IT;
- bun coordonator;
- bun cunoscator al tehnicilor de vanzare;
- spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- un mediu de lucru provocator;

Infiintata in 2001, DIVERTA este cea mai mare retea de magazine de carte, papetarie, IT si muzica de pe piata romaneasca cu peste 80 de magazine la nivel national si 1000 de angajati.

Detalii suplimentare poti gasi pe www.diverta.net