Coordonator vanzari FMCG, Bucuresti (ref. BSR0307)

Quanta Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul selectat va organiza si superviza activitatea unei echipe de vanzari alocate zonei Bucuresti, stabilind si urmarind indicatorii cantitativi si calitativi de vanzare, reprezentand in acelasi timp interfata cu clientii considerati strategici.

CERINTE

Sunt considerati eligibili doar candidatii care demonstreaza experienta in vanzari directe "corporate" intr-o firma cu profil similar.
Cerinte:
- excelente abilitati de relationare interpersonala
- seriozitate, motivatie, loialitate
- atitudine asertiva si orientare catre rezultate

Clientul nostru este grupul italian de firme Erostar, prezent pe piata romaneasca din 1994 si activ in productia si importul/exportul de bunuri de larg consum. Pentru filiala din Bucuresti a companiei, Quanta Resurse Umane recruteaza candidati dinamici si motivati pentru pozitia de Coordonator vanzari directe.