Coordonator Vanzari Flote

Hyundai Auto Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- actioneaza ca principal contact intre Departamentul de Vanzari si dealeri / potential dealeri;
- indeplineste planl anual de vanzari flote, atat ca numar unitati cat si ca, gross profit;
- mentine legatura cu, clientii si dupa efectuarea vanzarii;
- cauta noi oportunitati de dezvoltare a clientilor actuali;
- gaseste noi oportunitati pentru potentiali clienti nou aparuti pe piata;

CERINTE

- studii superioare;
- experienta in vanzari flote min.3 ani;
- cunostinte operare PC (Pachetul MS Office);
- persoana cu capacitate de adaptare rapida si potential de acumulare a noilor cunostinte;
- intelegerea a particularitatilor pietei auto si in special a business-ului companiei;
- disponibilitate deplasari in tara;
- orientat spre rezolvarea atingerea obiectivelor stabilite; rigurozitate, perseverenta.

BENEFICII OFERITE

oportunitate de dezvoltare a carierei;

Hyundai Auto Romania este importator exclusiv, in Romania, al Hyundai Motor Company, cel mai mare producator auto sud-corean. Compania este membra a Holdingului Tiriac, una dintre cele mai mari si mai puternice entitati de pe piata de afaceri din Romania.