Coordonator Vanzari Conturi Speciale

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-administrarea portofoliului de clienti
-mentine si dezvolta relatiile cu clientii de tip KA
-prezinta si promoveaza produsele ompaniei
-pregateste documentatia necesara proxcesului de vanzare
-negocierea contractelor comerciale
-elaborarea plaurilor si obiectivelor campaniei de vanzare, coordonarea campaniei de vanzare si livrare catre conturile locale
-managementul promotiilor
-monitorizarea comenzilor si rezolvarea sesizarilor, retururilor, stornarilor
-indentificarea si aplicarea solutiilor de vanzare
-uramrirea derularii contractelor pentru asigurarea unui schimb intre clienti si companie
-promovarea imginii companiei in concordanta cu strategiile si politica societatii
-realizarea rapoartelor periodice privind situatia vanzarilor

CERINTE

-conditie obligatorie, experienta in relatii comerciale cu KA
-abilitati de negociere si conciliere
-capacitatea deanaliza si sinteza, organizare si orientarea spre rezultate
-flexibilitate in gandire
-capacitatea de comunicare si de a lucra cu date limita
-personalitate integra

BENEFICII OFERITE

-dezvoltare profesionala intr-o companie tanara si dinamica
-conditii de lucru deosebite