Coordonator vanzari, Cod N CV

NIMBLE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nimble Consulting recruteaza pentru clientul sau, lider in domeniul amenajari interioare, spatii birouri, hoteluri, Coordonator vanzari.

Stabilirea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu potentialii clienti;
Semnarea contractelor de furnizare servicii de amenajari interioare;
Urmarirea relatiei cu furnizorii (interni si externi);
Finalizarea contractului cu fiecare client in parte;
Mentinerea legaturii directe cu celelalte departamente pentru finalizarea proiectelor.
Monitorizarea permanenta a pietei si a competitorilor.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Experienta in vanzari directe - minim 3 ani;
- Permis de conducere;
- Cunostinte operare PC;
- Cunostinte de limba engleza-nivel avansat, germana-nivel mediu, italiana - cunostinte (reprezinta avantaj);
- Persoana activa, dinamica, organizata;
- Disponibilitate deplasare pe teritoriului Bucurestiului.

BENEFICII OFERITE

Mediul de lucru dinamic si motivant;
Salariul atractiv si comision din salariu.

Nimble Consulting este o companie tanara,in plina dezvoltare, care pune accentul pe profesionalism, seriozitate si promptitudine.
Pentru ca resursele umane se regasesc in toate actiunile, deciziile si succesele unei companii, Nimble Consulting va ofera sprijin total in ceea ce priveste:
-administrarea si evidenta de personal;
-recrutarea si selectia de personal;
-analiza si diagnoza organizationala;
-leasing de personal.

Puteti aplica si pe email:office@nimble.ro sau pe fax: 031/4027518 specificand codul jobului dorit.