COORDONATOR VANZARI BUCURESTI

CITIUS HR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Supervizeaza si monitorizeaza echipa de agenti vanzari aflat in subordinea sa;
-Realizeaza parametrii de plan/obiectivele;
-Evalueaza periodic activitatea oamenilor aflati in subordinea sa;
-Elaboreaza si prezinta rapoartele solicitate de superiori
-Participa activ in formarea si dezvoltarea echipei din subordine.

CERINTE

- Studii Superioare (absolvent Facultatea de Constructii constituie avantaj);
- Experienta in vanzari - minim 3 ani;
- Experienta manageriala - minim 2 ani;
- Abilitati de coordonare, comunicare, control si negociere
- Cunostinte PC - MS OFFICE;
- Cunostinte limba engleza - nivel mediu;
- Persoana responsabila, organizata, motivata;
- Dorinta de a lucra in echipa;
- Permis de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

CITIUS-HR este o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in domeniul resurselor umane. Misiunea noastra presupune initierea si dezvoltarea de relatii de lunga durata intre companii si angajatii acestora prin profesionalismul si promptitudinea serviciilor pe care le oferim.