COORDONATOR VANZARI BUCURESTI

CITIUS-HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Supervizeaza si monitorizeaza echipa de agenti vanzari aflat in subordinea sa;
-Realizeaza parametrii de plan/obiectivele;
-Evalueaza periodic activitatea oamenilor aflati in subordinea sa;
-Elaboreaza si prezinta rapoartele solicitate de superiori
-Participa activ in formarea si dezvoltarea echipei din subordine.

CERINTE

- Studii Superioare (absolvent Facultatea de Constructii constituie avantaj);
- Experienta in vanzari - minim 3 ani;
- Experienta manageriala - minim 2 ani;
- Abilitati de coordonare, comunicare, control si negociere
- Cunostinte PC - MS OFFICE;
- Cunostinte limba engleza - nivel mediu;
- Persoana responsabila, organizata, motivata;
- Dorinta de a lucra in echipa;
- Permis de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

Citius HR este o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in domeniul resurselor umane.