Coordonator Vanzari

Curier Roman Expres

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de curierat cautam persoane pentru care dorinta de afirmare si de castig este un mod de viata.
Nu trebuie sa ai experienta in vanzari sau intr-un domeniu anume - daca esti o persoana perseverenta, placuta, careia ii place sa se intalneasca si sa stea de vorba cu oamenii,care isi doreste sa isi faca noi cunostiinte printre oamenii de afaceri si directorii diverselor companii din tara, esti binevenita la noi in echipa.

CERINTE

Responsabilitatile principale:
- Vanzarile directe, pe teren, prospectarea pietei, identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de afaceri: Pondere 80%
- Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele clientilor si participarea la negocieri; Pondere 10%
- Prezentarea de rapoarte de vanzari catre superiorul direct; Pondere 5%
- Actualizarea in permanenta a bazei de date cu prospecti, efectuare vizite etc.; Pondere 5%
Cerinte:
- Persoana organizata dornica de castig nelimitat, orientata catre rezultat si performanta, si cu bune abilitati de comunicare si negociere.
Obligatoriu PFA sau SRL.