Coordonator Vanzari

DIAMANT 2000

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza piata, identificand potentialii clienti
- Acorda consultanta clientilor cu privire la oferta de produse
- Realizarea planului de vanzari
- Suport acordat clientilor in alegerea celei mai potrivite solutii
- Realizeaza targetul stabilit pe promotii si oferte speciale.
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- Actualizarea bazei de date de vinzari
- Incheie Contractele cu clientii respectand procedurile interne

CERINTE

- Experienta in vanzari (constituie avantaj)
- Bune abilitati de comunicare si de negociere
- Cunostinte de operare PC
- Flexibilitate, dinamism, creativitate, putere de convingere;
- Minim studii medii (studiile universitare constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

- Comision atractiv din vanzari
- Posibilitati rapide de promovare
- Traininguri gratuite de aprofundare a produselor si a tehnicilor de vanzare si negociere
- Munca intr-o echipa dinamica si flexibila
- Oportunitatea de a demara o cariera in conditii foarte avantajoase;

Suntem o societate specializata in operatiuni de leasing, finantarea in sistem factoring si acordarea de credite.
Serviciile noastre se adreseaza clientilor persoane fizice, companiilor mici si mijlocii dar si persoanelor fizice autorizate sau juridice