COORDONATOR VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza piata, identificand potentialii clienti
- Acorda consultanta clientilor cu privire la oferta de produse
- Realizarea planului de vanzari
- Suport acordat clientilor in alegerea celei mai potrivite solutii
- Realizeaza targetul stabilit pe promotii si oferte speciale.
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- Actualizarea bazei de date de vinzari
- Incheie Contractele cu clientii respectand procedurile interne

CERINTE

- Experienta in vanzari (constituie avantaj)
- Bune abilitati de comunicare si de negociere
- Cunostinte de operare PC
- Flexibilitate, dinamism, creativitate, putere de convingere;
- Minim studii medii (studiile universitare constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

- Comision atractiv din vanzari
- Posibilitati rapide de promovare
- Traininguri gratuite de aprofundare a produselor si a tehnicilor de vanzare si negociere
- Munca intr-o echipa dinamica si flexibila
- Oportunitatea de a demara o cariera in conditii foarte avantajoase;