Coordonator vanzari

vision consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

-recrutarea si formarea unei echipe de specialisti in vanzari
-dezvoltarea unui portofoliu de clienti proprii
-furnizarea de informatii complete si corecte privind produsele si serviciile companiei
-indeplinirea target-ului de vanzari alocat impreuna cu echipa
-raportarea completa si corecta, in termen, a activitatii zilnice si saptamanale, in conformitate cu procedurile existente

CERINTE

-minim 2 ani experienta in domeniul asigurarilor sau brokerajului de credite
-experienta in coordonarea unei echipe constituie avantaj
-abilitati excelente de comunicare si negociere
-atitudine independenta si pozitiva
-orientare puternica catre rezultate
-absolvent al unei institutii de invatamant superior(constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

-componenta fixa a venitului
-sistem de comisioane si bonusuri atractive
-training pe domeniile vanzari si leadership
-posibilitatea de a dezvolta o cariera pe termen lung in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI

Companie intermediere servicii financiare si asigurari.