coordonator vanzari

Kadis Communication

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii si produselor companiei in reteaua clientilor actuali;
- atragerea de noi clienti;
- asistarea clientilor in formularea deciziei de cumparare a produselor;
- monitorizarea gradului de satisfacere a clientilor;
- realizarea rapoartelor de vanzari;
- realizarea targetului alocat
- colecteaza, de la clienti si potentiali clienti, cereri/idei de produse noi sau de imbunatatire a produselor actuale
- monitorizeaza permanent piata si competitorii
- realizeaza rapoarte de activitate saptamanal

CERINTE

- Studii superioare
- Carnet de conducere B
- Cunostinte PC - operare Word, Excel
- Bune abilitati de comunicare-negociere, dinamism, responsabilitate, implicare, organizare.
- Experienta profesionala in vanzari domeniul industrial/ electric/tehnic

BENEFICII OFERITE

salariu + comision vinzari
auto

import si distributie: echipamente,cabluri si accesorii pentru telecomunicatii si retele structurate