Coordonator Vanzari

Pro Cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Afacere la cheie.Vanzare de produse cosmetice, recrutare de reprezentanti, coordonare echipa, prezentari si promovare de produse cosmetice.
- Plata pe baza de comision in functie de volumul vanzarilor.
- Posibilitate de creare de afacere proprie cu investitie 0.
- Punem la dispozitie marfa, site, cataloage, transport gratuit, creditare de 14 zile, fara alte taxe suplimentare,consultanta in vederea autorizarii.
- O afacere care se potriveste persoanelor ambitioase, cu dorinta de autodepasire si care doresc sa-si puna in valoare cunostintele si abilitatile si in sluba propriei dezvoltari.

CERINTE

- Persoana cu putere de convingere, dinamica, cu abilitati de comunicare, ambitioasa si dornica de castiguri nelimitate.
- Bun organizator al timpului liber, optimist si perseverent.

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri trimestriale si anuale in functie de volumul de vanzari, produse cadou la programe de motivare.

Firma elvetiana care distribuie produse cosmetice elvetiene marca Colose si Biences.
Plata pe baza de comision din vanzari, posibilitate de castig nelimitat, activitate parte time, program lejer.