Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti ai companiei
Prezentarea, promovarea si vanzarea directa a produselor si serviciilor ce fac obiectul ofertei comerciale a societatii
Negocierea, incheierea si asigurarea executarii contractelor si acordurilor comerciale
Vizitarea si pastrarea directa si constanta a legaturii cu clientii
Gestionarea si extinderea retelei de clienti
Realizarea planului de vanzari

CERINTE

Persoana energica si cu foarte bune abilitati de relationare si negociere
Sociabila, responsabila, proactiva
Cunostinte avansate in utilizarea MS Office
Posesor permis auto categoria B de minim 1 an
Bune cunostinte de limba engleza
Capacitate de a lucra in echipa si acomodare rapida la situatii noi;
Rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (Salariu fix+Comision din vanzari)
Acces gratuit la cursurile, seminariile si evenimentele organizate de societate

Centrul Naţional Vespasian este o asociaţie non profit ce işi propune să crească nivelul de pregătire profesională atât al tinerilor, cât şi al adulţilor.

Centrul Naţional Vespasian îşi propune să acorde mai multă atenţie nevoii perfecţionării continue şi să crească nivelul profesional din România prin seminarii, traininguri şi programe de formare profesională axate pe necesitatea celor dornici să se perfecţioneze.