Coordonator Vanzare - distributie materiale electrice

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi
• Coordonează departamentul de vânzări cu implicare directă în procesul de vânzare;
• Contribuie, alături de echipa de management, la stabilirea şi implementarea strategiilor de vânzări;
• Menţine relaţia cu clienţii existenţi şi dezvoltă portofoliul de clienţi;
• Urmăreşte îndeplinirea target-ului de vânzări;
• Dezvoltă echipa de vânzări

CERINTE

• Experienţă în distributia traditionala B2B in domeniul materialelor electrice sau materialelor de constructii- reprezinta avantaj;
• Permis auto – categoria B şi disponibilitate la deplasari;
• Persoana cu abilitati de vanzare si rezistenta la efort si stres

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
•Venituri lunare atractive : parte fixa lunara + comision aferent performantelor realizate lunar
•Mediu de lucru competitiv.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.