Coordonator Vanzare Credite

Herlock Development

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Formeaza si coordoneaza echipa de brokeri de credite
- Ofera consultanta prin descrierea produselor bancare
- Extinde si intretine baza de clienti
- Intocmeste documente de finantare
- Desfasoara activitate de consiliere si promovare, in special pe teren.

CERINTE

- Obligatoriu! Experienta in pozitie de broker credite/asigurari sau vanzari directe minim 6 luni.
- Leadership si spirit de echipa
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Punctualitate, seriozitate, responsabilitate, prezenta business
- Abilitatea de a aplica metode de consultanta financiara
- Atitudine proactiva
- Persoana dinamica, cu spirit de echipa
- Disponibilitate pentru deplasare la clienti

BENEFICII OFERITE

- Recompensare atractiva: salariu fix + parte variabila
- Training-uri de perfectionare gratuite
- Posibilitati de promovare rapida
- Sustinere profesionala in desfasurarea activitatii
- Program flexibil
- Telefon mobil.

Herlock Development este membru al grupului de firme Holda. Grupul Holda furnizeaza servicii complexe de consultanta si outsourcing in domeniul financiar-bancar si in domeniul dezvoltarii imobiliare. Serviciile noastre se adreseaza in egala masura persoanelor juridice si persoanelor fizice.