COORDONATOR TRANSPORTURI

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supravegheaza incarcarea/descarcarea mijloacelor de transport
Coordonarea activitatii de incarcare cu activitatea comerciala
Este legatura firmei cu transportatorii si agentii vamali
Coordonarea realizarii paletilor pt diferiti clienti in depozitele firmei

CERINTE

Clientul nostru este o firma de logistica multinationala.

Cautam:
- Persoana organizata
- Persuasiva
- Atentie la detalii
- Coordonarea unei echipe
- Supraveghere
- Comunicativitate
- Intocmirea de acte specifice
- Relatia cu furnizorii
- Studii medii
- Experienta minima in transporturi 3 ani
- Atestat ARR transporturi-obligatoriu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.