COORDONATOR TRANSPORT

Saga Film srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestioneaza parcul auto al firmei si baza de date cu soferi colaboratori pentru asigurarea necesitatilor de transport pe proiecte;
- monitorizeaza si controleaza indeaproape completarea corecta a foilor de parcurs, km declarati, consum de combustibil, ore suplimentare, urmareste si raporteaza abaterile etc;
- intocmeste orarul de transport, organizeaza trasee;
- supervizeaza incadrarea in timp si ajungerea la locatia corecta;
- asigura si respecta orarul stabilit;
- negociaza tarife cu soferii colaboratori si alti furnizori de transport, in conditii avantajoase pentru firma (pret, termen si modalitati de plata, alte avantaje etc.).

CERINTE

- persoana foarte organizata, bun cunoscutator al traseelor si reperelor din Bucuresti;
- interes pentru perfectionare, rezistenta si disponibilitate la efort suplimentar;
- abilitati de comunicare si relationare excelente;
- capacitatea de a rezolva sarcini multiple sub presiunea timpului;
- abilitatea de a gasi solutii, de a lua decizii optime rapid si a rezolva problemele aparute;
- cunosterea limbii engleze;
- abilitati de operare PC.

BENEFICII OFERITE

Oferim pachet salarial competitiv si bonusuri pe proiect in functie de performantele evaluate.

Casa de productie infiintata in anul 2000 in Bucuresti pentru productia de spoturi TV si filme.
Suntem o echipa de cca 50 de angajati tineri, talentati si dinamici, a caror credinta este ca flexibilitatea, inovatia si creativitatea sunt cele mai importante calitati necesare in oferirea unor productii de calitate clientilor nostri.

Saga Film: Moving Images!