COORDONATOR TEHNIC DACIA SAU RENAULT

AUTO COBALCESCU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- diagnoza in reparatii autoturisme;
- relationeaza cu clientii, cu service-ul, transmite informatii tehnice mecanicilor, electricienilor din service;
- constituie interfata, dpdv tehnic, dintre producator si service.

CERINTE

- diploma de Cotech sau Dacotech;
- studii superioare tehnice;
- cunostinte teoretice si practice legate de automobil;
- experienta in service - 1 an;
- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-un mediu tanar si placut si intr-o echipa profesionista
- salariu motivant

Auto Cobalcescu va ofera certitudinea unei supravegheri atente a comportamentului masinii dumneavoastra in perioada de garantie cat si in post-garantie, printr-o performanta activitate de service, care cuprinde intreaga gama de servicii de intretinere si reparare a autoturismelor Renault si Dacia (in calitate de concesionar), precum si pentru alte marci de automobile.