COORDONATOR TEHNIC

FUTURE HR IMPACT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea contractelor din punct de vedere tehnic
- Coordonarea echipei de mecanici
- Tine legatura cu clientii (daca este cazul programeaza revizii, reparatii)
- Tine legatura cu Directorul Tehnic al Grupului si implementeaza solutii tehnice pentru imbunatatirea activitatii
- Minimizarea costurilor de interventie
- Dispus ca in primele 2 luni (perioada de proba) sa mearga pe teren si sa presteze activitatea de mecanic (pentru a se familiariza cu activitatea companiei)

CERINTE

- Cunoasterea limbii ruse – obligatoriu!
- Studii tehnice (Politehnica, preferabil TCM)
- Experienta de lucru cu masini mari (autobuze, camioane, autobasculante) reprezinta un avantaj
- Experienta pe o pozitie similara de minimum 5 ani
- Abilitatea de a lua decizii in situatii criza
- Gandire analitica, capacitate de organizare

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial extrem de avantajos.
Conditii de munca excelente intr-o companie internationala.

Infiintata in 2005, FUTURE HR IMPACT reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.
FUTURE HR IMPACT nu promite! Future HR Impact se angajajeaza.

Obiectivul nostru, al echipei FUTURE HR IMPACT, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.