Coordonator tehnic

Messer Romania Gaz SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Derulare proiecte constructii si instalatii gaze:
- verificare si receptie proiecte
- verificare si receptie constructii
- pregatire si supervizare montaj instalatii
- punere in functiune si autorizare functionare

CERINTE

Absolvent facultate: constructii/instalatii
Experienta minim 3-5 ani in domeniu: constructii civile, instalatii gaze
Disponibilitate pentru deplasari in tara
Persoana dinamica, flexibila, capabila sa lucreze sub presiune
Limba engleza avansat obligatoriu (limba germana constituie avantaj)
Operare PC: MS Office, Internet
Carnet de conducere: Categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv: bonus anual; asigurare de viata; telefon mobil; automobil de serviciu
Mediu dinamic, in plina dezvoltare
Apartenenta la un grup international.

Grup international german cu o vechime de peste 100 de ani si 6000 de angajati la nivel mondial, Grupul Messer a intrat pe piata romaneasca la mijlocul anilor 1990 odata cu primele livrari de gaze la clienti prin instalatii de aprovizionare cu gaze industriale.

Domeniul nostru de activitate cuprinde producerea si comercializarea gazelor industriale, medicinale si speciale, incluzand oxigenul, azotul, argonul, bioxidul de carbon, hidrogenul, acetilena, amestecurile de gaze si gazele speciale. Activitatile noastre variaza de la operarea fabricilor de separare a aerului la stocarea si transportul gazelor la clienti. Aceste servicii pot fi asigurate prin retele de conducte, cisterne auto, baterii, butelii sau sisteme on-site de furnizare a gazelor.