COORDONATOR STOC CONTROL

DEPOZITUL DE DISTRIBUTIE CARTE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si organizarea departamentului Stoc Control
- raspunde de optimizarea stocurilor prin urmarirea activitatii fiecarui om din departament
- raspunde de realizarea bugetului de stoc
- r¿spunde de analiza indicatorilor specifici departamentului si de evolutia acestora
- intocmeste rapoarte lunare pe care le prezinta sefului direct

CERINTE

- studii superioare finalizate
- experienta profesionala - minim doi ani
- cunostinte operare PC - Microsoft Office, excel nivel avansat
- cunostinte limba engleza
- permis categoria B reprezinta avantaj
- bun lider, organizat, comunicativ, adaptabil, cu initiativa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- bonuri de masa
- plata orelor suplimentare
- telefon de serviciu
- bonusuri in functie de realizari
- cursuri/traininguri dupa angajare

Dupa o perioada de expansiune puternica pe mai multe segmente de piata in 2005, Grupul RTC s-a concentrat, in 2006, pe consolidare si crestere organica.
Incepand de anul acesta, RTC Holding functioneaza intr-o noua structura organizatorica: 10 divizii puternice, cu o forta mai mare de actiune si cu o dinamica deosebita. Fiecare din cele 11 divizii are un management propriu si o strategie clara de dezvoltare; diviziile sunt conduse de un Presedinte si mai multi vicepresedinti, ce au ca suport un staff specializat pe mai multe domenii de expertiza.

e-mail:claudiu.besu@diverta.net