COORDONATOR / SPECIALIST MARKETING

KASTA METAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ELABOREAZA STUDII DE PIATA SI ANALIZA COMPETITIEI
- ELABOREAZA BUGETUL DE MARKETING SI-L SUPUNE SPRE ABROBARE CEO
- PREGATESTE PREZENTARILE FIRMEI, STATISTICI ALE PIETEI/ INDUSTRIEI SAU ALE INDUSTRIEI CONEXE
- MONITORIZEAZA SI EVALUEAZA TENDINTELE PIETEI IN VEDEREA PROPUNERII STRATEGIILOR DE MRK, PENTRU IMBUNATATIREA IMAGINII SI A PROFITABILITATII ORGANIZATIEI;
- MENTINE LEGATURA CU PUBICATIILE PENTRU APARITII ( REVISTE, ANUARE)
- ORGANIZEAZA EVENIMENTE ALE COMPANIEI
- COORDONEAZA SI IMPLEMENTEAZA CAMPANIILE DE PUBLICITATE
- PARTICIPA LA EXPOZITII
- ELABOREAZA SONDAJE

CERINTE

- STUDII DE SPECIALITATE - MARKETING
- EXPERIENTA IN DOMENIU
- CUNOSTINTE OPERARE PC ( MS OFFICE, COREL DRAW)
- BUNE ABILITATI DE COMUNICARE, CREATIVITATE, INITIATIVA, CAPACITATE DE ANALIZA, ABILITATI DE PLANIFICARE SI ORGANIZARE, ENTUZIASM, IMPLICARE
- LIMBA ENGLEZA
- PERMIS CONDUCERE "B"

Oferim solutii pentru amenajarea curtii si a interioarelor. Realizam proiecte complexe pentru amplasarea piscinei, saunei sau spa-ului in spatii interioare si exterioare. Pentru decorarea gradinilor oferim fantani arteziene clasice sau cu figurine din bronz, iazuri, cascade, umbrele si umbrare, precum si mobilier de cea mai buna calitate. Furnizam produse in domeniul alimentarilor cu apa: potabilizare, transport, optimizarea consumului si epurarea apelor uzate.