COORDONATOR SALARIZARE SI ADMINISTRARE PERSONAL

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

Asigurarea salarizarii:
- pontaje (prezenta, concedii medicale, concedii de odihna etc)
- calcul salarii, taxe, impozite si retinere la sursa
- declaratii, intocmire si depunere
- distribuirea bonurilor de masa

Administrare resurse umane:
- actualizare documente specifice de personal (registrul electronic, regulament intern, CCM);
- emitere/ actualizare documente depersonal ( angajare/ lichidare /acte aditionale/promovare/ sanctionare);
- actiuni de selectie personal;
- eliberare adeverinte.

CERINTE

- studii superioare economice, avantaj si postuniversitar management resurse umane;
- atestat inspector resurse umane;
- experienta min 4 ani in pozitie similara;
- cunostinte temeinice de legislatia muncii si salarizare;
- cunostinte operare PC ¿ ERP/Capital;
- cunostinte limba engleza ¿ nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial de exceptie;
- posibilitatea dezvoltarii carierei profesionale si afirmarii in companie;
- lucru in cadrul unei echipe de profesionisti si mediu profesional deosebit.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management.