COORDONATOR RETEA MAGAZINE TIP PLAFAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa aceasta pozitie va coordona cele 11 magazine situate in Arad, Tg. Mures, Turda, Suceava, Vaslui, Iasi, Bacau si Braila.

- Coordoneaza, supervizeaza si motiveaza echipele din magazinele plafar aflate in subordine. Se implica in optimizarea climatului din magazin: angajati pregatiti profesional, in permanenta orientati catre rezolvarea nevoilor clientilor.
- Colaboreaza cu Departamentul Comercial pentru implementarea politicii de achizitii, merchandising si stoc management in magazinele plafar.
- Colaboreaza cu Departamentul de Marketing in vederea implementarii strategiei de marketing a firmei.
- Participa la procesul de elaborare a bugetului
- Contribuie la realizarea tuturor indicatorilor de plan bugetati
- Realizeaza si prezinta rapoartele privind rezultatele activitatii sale
- Supervizeaza starea magazinului prin intermediul sefilor de magazin.
- Urmareste stocurile si aplicarea masurilor necesare pentru optimizarea acestora.
- Coordoneaza deschiderea noilor puncte de lucru.

CERINTE

- experienta minim 2 ani intr-o pozitie manageriala (coordonare, organizare, motivare si dezvoltare personal)
- experienta in vanzari (OBLIGATORIU distributie sau desfacere produse naturiste/ suplimente nutritive/ produse parafarmaceutice)
- abilitati dezvoltate de comunicare si relationare
- studii superioare finalizate
- disponibilitate pentru deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant: salariu fix+bonus din vanzari+masina de serviciu+laptop+diurna/ decontari.