Coordonator retea de operatori de interviuri

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania de cercetare de piata Q'Essentia Marketing & Consulting angajaza COORDONATOR RETEA DE OPERATORI DE INTERVIU in Bucuresti

Postul consta in:
recrutarea de operatori de interviu si alte categorii de colaboratori
training al operatorilor de interviu si a altor categorii de colaboratori
asigurarea desfasurarii studiilor pe teren in punct de vedere logistic.

CERINTE

Persoana absolventa de facultate sau in curs de finalizare.
Persoana prezentabila, comunicativa, cu spirit de echipa si leadership, responsabila, care sa poate face fata lucrului cu oamenii.
Persoana cu daruire pentru gestionarea proiectelor si gasirea solutiilor.
Persoana fara complexe statutare, harnica si dornica sa invete.
Persoana fara responsabilitati familiale majore (dispusa la un eventual program prelungit si/sau care sa calatoreasca).

BENEFICII OFERITE

Salariu adecvat
Bonusuri pe proiecte