Coordonator retea

ABC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recomandarea produselor firmei, prezentarea lor pentru consum, si construirea unei echipe personale, aducatoare de venit

CERINTE

-persoane care doresc sa isi mareasca sursa de venit intr-o colaborare part time cu o companie in plina crestere;
-persoane care au puterea sa mai faca ceva dupa servici, timp de o ora/zi, fara obligatii de vreun fel;
-persoane care stiu ca banii nu vin degeaba, dar ca totusi TREBUIE sa existe si o modalitate mai usoara ca serviciul;

BENEFICII OFERITE

-comision de 25% indiferent de valoarea comenzii
-reducere suplimentara de zi de nastere, de 25%
-castig din echipa de pana la 50% (cel mai motivant bonus din tara)
-cadouri consistente in functie de valoarea comenzii de pana la 25% valoare
-pregatire in MLM de cea mai buna calitate
-dezvoltare personala
-castiguri motivante inca din prima luna de activitate

Companie noua in Romania, declarata a fi firma cu cea mai rapida evolutie din tara printre companiile de marketing in retea, ofera colaboratorilor sau posiblitatea de a isi suplimenta veniturile in mod placut. Produse naturale de lux la preturi pentru toate buzunarele, foarte usor vandabile, calitate franta, suedia, anglia... pe baza de catalog.