COORDONATOR RESURSE UMANE

TIKSHOOV ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea procesului de recrutare ( publicarea anunturilor, organizarea interviurilor, pregatirea documentatiei pentru incadrarea in munca a noilor angajati)
Actualizarea bazei de date cu aplicatiile candidatilor
Structurarea planurilor de training si implicarea activa in desfasurarea acestora
Evaluarea permanenta a personalului si construirea de strategii motivationale pentru angajati

CERINTE

-Absolvent studii umaniste (resurse umane, psihologie, sociologie, comunicare sau profil inrudit)
- Excelente abilitati de comunicare si relationare
- Putere mare de convingere in discurs si atitudine
- Empatie, intuitie si spontaneitate
- Spirit organizatoric si rezistenta la stres
- Engleza avansat
- Cunostinte generale de utilizare a calculatorului (OS Windows 9X/2000/Me/XP, Microsoft Office, Internet)

VA RUGAM SA TRIMITETI CV-URILE IN LIMBA ENGLEZA!

BENEFICII OFERITE

TIKSHOOV ROMANIA ofera conditii de munca la standarde inalte, un mediu socio-profesional stimulant si posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes.

Tikshoov Romania este o companie nou-infiintata in Romania ce ofera servicii de call center unei game largi de clienti din intreaga lume. Fondata in 1996, compania–mama este cel mai mare furnizor de servicii de contact center din Israel, avand in acest moment aproximativ 3000 de angajati. Deasemenea, Tikshoov este prima companie din Israel cu profil de contact center, ce si-a lansat activitatea pe plan global, bazandu-se pe atuurile sale profesionale si pe viziunea fondatorului sau.