Coordonator Proiecte Telemarketing

Talent Stream

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea contractelor de Telemarketing
- Import zilnic asigurati noi/rezilieri/modificari pentru contractele de Sponsor Telemarketing
- Rapoarte zilnice catrea management si Call Centere
- Efectuarea de corectii, modificari pe contractele de Sponsor Telemarketing
- Procesare zilnica a platilor/neplatilor pe contractele de Telemarketing
- Procesare retururi in conditiile agreate cu clientul intern.
- Setare de noi contracte (specificatii pentru implementare, testare si documentatia aferenta)
Pregatirea de rapoarte financiar-contabile, rapoarte de rezerve si rapoarte solicitate de alte departamente interne precum si rapoarte solicitate.
Verificarea lunara a incasarilor in concordanta cu rapoartele Departamentului de Contabilitate
Corespondenta permanenta cu reprezentatii companiei si Call Centerelor
Service oferit clientilor.
Procesarea luna a cazurilor de Claim
Elaborarea materialelor de marketing folosite pentru Campaniile de Telemarketing
Participare in negocierea contractelor de Direct Marketing
Participarea la elaborarea modificarilor contractelor existente si a documentelor aferente;
Corespondenta permanenta cu reprezentatii companiei si Call Centere.
Service oferit clientilor (informatii telefonice, in scris, etc)
Management Call Centere
Managementul calitatii proiectelor (analize, solutii, etc)
Implementare campanii Direct Marketing
Dezvoltarea activitate Direct Marketing

CERINTE

Experienta in call center/ telecom
Limba engleza nivel avansat
Coordonare proiecte

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare