Coordonator proiecte Imobiliare

Montero Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza si supervizeaza pregatirea si planificarea documentatiei necesare demararii proiectelor imobiliare;
- mentinerea unei bune relatii cu autoritatile implicate in realizarea unui proiect imobiliar;
- ofera suport legislativ tuturor partilor implicate in dezvoltarea proiectelor imobiliare;
- ofera suport informational/tehnic potentialilor clienti;
- mentinerea relatiilor cu furnizorii implicati in diferite proiecte;
- verificarea planurilor de executie;
- supervizarea periodica a executarii proiectelor;
- asistenta in intocmirea detaliilor de executie ale proiectelor;
- elaboreaza si gestioneaza bugete de investitii;
- intocmirea de rapoarte si situatii cu privire la avansarea lucrarilor;

CERINTE

- familiarizat cu evolutia pietei imobiliare din Romania
- experienta relevanta in coordonarea, planificarea si dezvoltarea proietelor imobiliare;
- studii superioare finalizate;
- cunostinte in citirea unui plan (de ex. plan de rezistenta);
- Cunostinte foarte bune de utilizare a computerului (Microsoft Project, MS Office);
- abilitati de comunicare, prezentare, negociere si mediere;
- persoana dinamica, bine organizata, atenta la detalii;
- orientare catre rezultate;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, corelat cu performanta;
- oportunitatea de a se alatura unei echipe profesioniste;
- mediu de lucru si conditii excelente.

M-GRUP reprezinta un ansamblu de 23 de companii cu activit¿ti diverse, orientate în principal c¿tre sectoarele farmaceutic/IT/imobiliar/productie.
Numarul de angajati pe Bucuresti este in prezent de aproximativ 700.
Montero, membra a M-grup, a fost infiintat in 1993, ca societate mixta romano-slovena si are in prezent 10 filiale in toata tara, acoperind astfel zonele cele mai importante: Bucuresti, Braila, Brasov, Constanta, Craiova, Cluj, Iasi, Oradea, Sibiu, Timisoara.
www.montero.ro
Domenii de activitate ale M-grup:
- Import si distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice, dispozitive medicale, produse veterinare;
- Produse si servicii informatice
www.monterosoft.ro
- Servicii de asigurarea calitatii;
- Servicii media;
- Productie de bunuri: materiale stomatologice, instrumentar stomatologic si chirurgical, mobilier farmaceutic, confectii metalice;
- Servicii imobiliare