Coordonator proiecte

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizarea si coordonarea echipelor de executie servicii medicale
- analize de productivitate a executiei serviciilor medicale in teritoriu
- centralizari si raportari specifice
- alocari de resurse pe zone geografice

CERINTE

- experienta in coordonarea echipelor operative in teren la nivel national;
- experienta in coordonare de proiecte nationale
- foarte buna abilitati de comunicare
- studii superioare tehnice
- capacitate de planificare si organizare
- disponibilitate pentru deplasari in tara
- cunostinte de organizare a fluxurilor de documente
- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa tanara de profesionisti ce activeaza intr-o companie in plina dezvoltare,
- sanse reale de promovare
- pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de servicii medicale complexe.
Grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala primara si specializata. Chiar de la deschiderea primului nostru centru, in mai 2000, ne-am propus sa oferim clientilor nostri servicii medicale complete, la un inalt standard calitativ folosind cea mai performanta aparatura medicala si de laborator.