Coordonator Proiect

SC. PDE STRATEGII SI INVESTITII EXTERNE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonatorul de proiect trebuie sa reprezinte firma in relatiile cu Administratiile Locale pentru identificarii necesitatilor si stabilirea prioritatilor in vederea atragerii de capital strain pentru dezolvare regionala si identificarea si ofertarea pe proiecte privind fondurile europene.
- Postul presupune participare la intalnirii cu oficialitatiile locale si stabilirea impreuna cu acestia forma de colaborare.
- Daca esti o persoana hotarata sa iti construiesti o cariera de succes atunci esti potrivit pentru a te alatura echipei noastre.

CERINTE

- Studii medii minim
- Experienta anterioara in vanzari este un plus
- Capacitate organizatorica si decizionala
- Cunostinte operare PC
- Bune abilitati de negociere
- Aspect fizic placut
- Disponibilitate pentru deplasari
- Permis categoria B
- Autoturism personal (beneficii majore in acest caz)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant

Consultanta in afaceri si management. Societatea s-a infiintat in 2006 si a cunoscut o dinamica considerabila inca de la inceput fiind un partener de nadejde al Administratiilor Locale precum si al IMM-urilor. Societatea ofera solutii si promovare pentru dezvoltare atat regionala cat si in afaceri.