Coordonator Programe Publicitate

JOBSgarden

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea unei echipe de profesionisti in vederea analizei, fundamentarii si planificarii de programe si proiecte de publicitate, evenimente si productii publicitare;

- Stabilirea strategiilor de comunicare si publicitate in vederea atingerii obiectivelor de marketing ale companiei;

- Organizarea activitatilor si gestionarea resurselor specifice;

- Negocierea si administrarea portofoliului de furnizori de servicii si produse publicitare;

- Monitorizarea si evaluarea proiectelor de publicitate

CERINTE

- Studii superioare in marketing si aprofundate in comunicare si relatii publice

- Abilitati excelente de comunicare

- Orientare spre performanta, foarte bun organizator, familiarizat cu sistemele de management prin proiecte

- Team leader, gandire strategica

- Cunostinte avansate de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este atractiv, direct corelat cu experienta si aptitudinile individuale.

JOBSgarden este parte dintr-un grup international care ofera servicii complete de recrutare si selectie, avand sedii in Budapesta, Belgrad, Munchen, Kiev, Viena si Bucuresti. Compania a fost fondata in anul 2001 avand ca obiect principal de activitate recrutarea si selectia specialistilor IT si Telecomunicatii, sub denumirea ITjobs. In 2005, pentru a tine pasul cu cerintele pietei, compania a dezvoltat o noua divizie, JOBSgarden, care are ca obiect de activitate recrutarea specialistilor din domeniile comercial, financiar, resurse umane, inginerie.
In acest moment JOBSgarden Romania, avand in spate o vasta experienta internationala, recruteaza profesionisti din mai multe domenii de activitate, pe toate nivelurile de experienta, de la pozitii de intrare pana la cele de top.

Va puteti inregistra online la www.jobsgarden.ro sau puteti trimite CV-ul la office@jobsgarden.ro