Coordonator productie publicitara

Ants Performance

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza cererii de productie primit de la Dep.Vanzari
- Coordonarea relatiilor cu furnizorii agentiei: lansari cereri de oferta, preluare oferte, analiza oferte, selectie oferte, negocieri, lansari comenzi ferme;
-Propune si alege cele mai bune oferte de achizitii pentru activitatea de productie;
- Implementarea campaniilor / proiectelor / lucrarilor: productie materiale publicitare, achizitii servicii, spatii de media etc.
- Asumarea deadline-urilor - termene de livrare;
- Livrarea materialelor la client;
- Monitorizarea pietei de productie publicitara.

CERINTE

- Abilitati de negociere;
- Capacitate organizatorica;
- cunostinte tehnice de productie;
- Cunoasterea pietei de productie publicitara;
- Lucru individual si in echipa.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv;
-Mediu de lucru placut;
-Colectiv tanar, dinamic.

Clientul nostru este o firma specializata in servicii de publicitate, materiale publicitare promotionale, creatie si consultanta.