COORDONATOR PRODUCTIE

RANDDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea contactului cu furnizorii, identificarea de noi furnizori;
- Selectarea celor mai performanti furnizori dpdv calitate/pret/termen de livrare;
- Planificarea si coordonarea lucrarilor aflate in productie;
- Completarea fiselor de calcul consumuri, stoc, evaluari etc;
- Supervizarea intretinerii echipamentelor: 2x printer indoor, 2x printer outdoor, laminator, cutter plotter etc.

CERINTE

- Aspect civilizat, seriozitate, om de echipa;
- Harnic, dinamic si cu foarte bun spirit organizatoric;
- Studii superioare;
- Inclinatii tehnice;
- Permis de conducere;
- Experienta in printare si productie publicitara.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru creativ si foarte dinamic alaturi de un colectiv tanar, intr-o companie in plina ascensiune;
- Sistem de salarizare foarte motivant;
- Telefon mobil de servici;
- Autoturism de servici;
- Posibilitati de avansare.

- Compania este lider pe piata romaneasca de sisteme de expunere profesionale;
- Printuri de mari dimensiuni;
- Productie publicitara.