Coordonator productie

WEISSPUNKT S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza lucrarile de productie in functie de termene de livrare, complexitatea lucrarii, necesarul de materiale;
- negociaza cu agentii de vanzare termenele de predare si prioritatile de executie;
- evalueaza si anticipeaza necesarul de materiale;
- comanda materialele;
- face receptia materialelor si elibereaza din stoc; completeaza actele specifice gestiunii;
- urmareste executia lucrarilor date in productie: calitate, respectarea termenelor, continuitatea procesului de productie.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta in management de proiecte;
- persoana dinamica si comunicativa;
- disponibilitate pentru lucru in echipa;
- bun organizator;
- cunostinte PC (un program de grafica, word, excel, client de mail si internet).

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, contract de munca, bonusuri periodice in functie de rezultate;
- mariri salariale in urma evaluarilor.

Weisspunkt – Companie de top in domeniul productiei de materiale publicitare confectioneaza: casete luminoase, reclame, firme de orice dimensiune sau tip, litere volumetrice, copertine, totemuri, printuri de mari dimensiuni, display-uri, tuburi cu gaz spectral, roof-top, unipol, materiale promotionale, tiparituri, etc.
Cu o experienta de peste 11 ani in domeniul productiei publicitare, si cu o calitate garantata de standardele ISO 9001, putem raspunde in cel mai scurt timp cererilor dumneavoastra.