COORDONATOR PRODUCTIE

EAST CHAMPION UNION CA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
Pe scurt: vei coordona o echipa de 6 oameni si vei fi responsabil de zona ta de productie, vei superviza intregul proces logistic de livrare la nivelul fabricii, vei avea ca suport in desfasurarea activitatii tale specialisti din Olanda si Ucraina.

CERINTE

Candidatul ideal
Poti sa coordonezi o echipa? Vorbesti limba engleza? Vrei un loc de munca bine platit intr-o companie Romano- Americana? Ai abilitati tehnice?
Zona ta de resedinta este Judetul Ialomita?

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu motivant si alte beneficii extra.
- Mediu de lucru prietenos intr-o fabrica ultra moderna.
- Posibilitati de avansare.
- Colaborare pe termen lung.

EAST CHAMPION UNION CA, este o companie mixta romano-americana, ce a dezvoltat prima Fabrica de compost pentru ciuperci champinion din Romania, la cel mai inalt nivel de performanta si tehnologie, ca cele din Europa, in urma unei investitii de 8 mil. euro.