COORDONATOR PARC AUTO

LA FANTANA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Raspunde de monitorizarea si gestionarea flotei auto a companiei, si cheltuielile efectuate;
• Verifica modul de intretinere a masinilor din parcul auto, respectarea periodicitatii efectuarii reviziilor, efectuarea reparatiilor, intocmirea actelor necesare societatii de asigurari in cazul accidentelor,
• Obtine Autorizatia de transport in interes propriu si a licentelor de executie
• Coordoneaza inmatricularea masinilor noi si radierea celor vandute, scoaterea din evidenta de la circa financiara.
Compania ofera un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

CERINTE

• Absolvent Politehnica, Facultatea de Transporturi Rutiere
• Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani
• Experienta coordonare flota de masini de diverse tonaje si marci
• Cunostinte temeinice privind legislatia rutiera
• Foarte bune cunostinte PC
• Persoana autorizata ARR
• Cunosaterea unui soft de management al flotei reprezinta un avantaj
• Cunostinte de bugetare si previziune reprezinta un avantaj

La Fantana, lider national in servicii de distributie a apei prin sistemul water-cooler.