COORDONATOR ORGANIZARE EVENIMENTE

Mhmedia Solution srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-reserch pentru stabilirea unor propuneri privind concepte de evenimente
- stabileste impreuna cu directorul general conceptul evenimentului
- stabileste planul de actiune pentru fiecare eveniment
- implementeaza planul de actiune impreuna cu colegii din departament
- realizeaza corespondenta cu partenerii straini

CERINTE

- absolvent studii superioare
- cunoasterea limbii engleze
- experienta in organizarea de evenimente de cel putin 1 an
- cunostinte operare PC
- persoana dinamica, bun organizator, comunicativa, serioasa, constiincioasa, perseverenta, optimista, nefumatoare

Trimiteti CV cu mentiunea postului pentru care ati optat si motivatia de a ocupa acest post

BENEFICII OFERITE

salariu motivant , bonusuri

servicii de marketing direct: elaborare planuri de marketing, inchiriere/vanzare baze de date; direct mailing, emailing, dropmailing, sampling, call center, organizare evenimente