COORDONATOR ORGANIZARE / DEZVOLTARE CURSURI SCURTE

ADD VALUE SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Add Value Serv recruteaza pentru clientul sau, importanta companie din domeniul serviciilor profesionale, Coordonator organizare/dezvoltare cursuri de scurta durata.

Descrierea postului:

Persoana cautata va fi angajata prin contract de munca full time cu urmatoarea responsabilitati:
- Asigurarea logisticii pentru organizarea cursurilor scurte incluzand: asigurarea standardelor functionale ale locatiei de desfasurare, pregatirea materialelor pentru cursanti, gestionarea relatiei cu participantii si prospectii inainte, pe durata si dupa inchiderea cursurilor;
- Gestionarea bazei de date privind clientii si prospectii;
- Realizarea de rapoarte privind activitatea proprie si organizarea cursurilor.

CERINTE

- abilitati de comunicare, negociere si organizatorice
- cunostiinte economice (marketing, contabilitate)
- disponibilitate deplasari in tara si in strainatate, program de lucru prelungit
- cunoasterea cel putin a limbii engleze (a doua limba straina este un avantaj)
- cunostinte operare calculator si navigare internet
- cunostinte in gestionarea bazelor de date reprezinta un avantaj
- carnet de conducere categoria B
- stundent(a) in anii terminali/ absolvent(a) studii economice, de preferinta

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- mediul de lucru atractiv, profesional, cu posibilitati de dezvoltare
- facilitati de lucru la cele mai bune standarde
- salariu atractiv si bonificatii in raport cu rezultatele

Trimite un CV cu poza si asteptari salariale la contact@addvalue.ro si afla mai multe despre aceasta oportunitate profesionala. Doar candidatii selectati vor fi contactati in urmatoarele 4 saptamani.

Recrutare, training, strategie si audit in Marketing & Vanzari
www.addvalue.ro