Coordonator Operational - transport valori si procesare cash

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea intregii activitati a departamentului operational de transport valori si implementarea procedurilor specifice
• Coordonarea echipei proprii si dezvoltarea acesteia, pe baza unor planuri si bugetari prestabilite
• Este responsabil de partea operationala a departamemtului pe care il conduce, oferind solutii viabile pentru clienti
• Stabilirea bugetelor pentru departamentul pe care il conduce
• Realizarea diverselor analize de costuri, versus investitii
• Organizeaza activitatea de cash in transit
• Coordoneaza activitatea de eficientizare rute transport
• Defineste arii si propune solutii pentru reducerea costurilor de transport si eficientizarea si securizarea acestora
• Raspunde, impreuna cu echipa sa, de livrarea la termen a comenzilor si incadrarea in costurile prestabilite ale cheltuielilor de transport.

CERINTE

Experienta de peste 5 ani in management de cash in tranzit
• Experienta in coordonarea unor echipe mari (peste 50 persoane)
• Studii superioare – de preferinta ASE, Politehnica
• Excelente abilitati in realizarea diverselor analize de cost si raportari
• Persoana proactiva, capabila sa gaseasca solutii, organizata si perseverenta, bun people manager, gandire strategica
• Cunostinte avansate de limba engleza
• Cunostinte avansate de Excel si Power Point.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de-a lucra intr-o companie de securitate ce se afla pe locul trei la nivel mondial,
- posibilitatea de-a lucra intr-o companie solid organizata,
- posibilitatea de dezvoltare profesionala,
- pachetul salarial se negociaza in functie de experienta in domeniu.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.