COORDONATOR NATIONAL - AMBALAJE FLEXIBILE pt Industria Alimentara

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati majore:

- Promovarea ambalajelor si etichetelor flexibile necesare la ambalarea individuala a produselor alimentare si bauturilor racoritoare
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor comercile cu clientii existenti si potentiali, producatori alimentari si de bauturi racoritoare
- Initierea, dezvoltarea si gestionarea relatiilor bussines to bussines cu clientii din industria alimentara
- Analiza solicitarilor si cererilor de oferta
- Intocmirea si prezentarea ofertelor / derularea operatiunilor precontractuale
- Incheierea contractelor conform normelor legale
- Monitorizarea livrarilor si incasarilor

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta min 2 ani in vanzari/bussines to bussines in sectorul industriei alimentare
- Experienta minima in vanzarea si promovarea ambalajelor flexibile pentru industria alimentara
- Experienta relevanta in pozitii similare;
- Diponibilitate de deplasari sistematice
- Cunostinte operare PC (MS Office);
- Carnet conducere ctg.B;

Abilitati:
- Comunicare si prezentare ;
- Capacitate de organizare, analiza si decizie;
- Initiativa si orientare pe rezultate;
- Capabilitate de invatare rapida si adaptare;
- Capacitate de lucru sub stress si in program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv / masina / laptop / telefon
- Dezvoltarea unei cariere de succes intr-o reprezentanta a unei companii straine puternice si in plina dezvoltare;
- Mediu de lucru stimulativ

Numai persoanele care intrunesc conditiile de experienta in vanzari si ditributie vor fi selectate si contactate in vederea participarii la interviu.
Pentru relatii suplimentare ne puteti contacta si la telefon: 340.28.10 sau 0745.178.581
romax@romaxconsulting.ro, romax_c@rdslink.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management