Coordonator Marketing si Relatii cu Clientii

CENTRUL MEDICAL ROMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de relatiile cu clientii in toate receptiile (reclamatii, sesizari, etc);

- Face propuneri pentru imbunatatirea imaginii in toate centrele medicale;

- Coordoneaza implementare procedurilor pe receptii;

- Centralizeaza datele cu privire la: materiale promotionale, campaniile de marketing, probleme administrative etc;

CERINTE

- Studii superioare;

- Bune cunostinte de marketing si relatii publice;

- Foarte bune abilitati de comunicare si creativitate, simt estetic;

- Experienta lucrului in echipa;

- Persoana activa, flexibila,dornica de afirmare;

- Rezistenta de stres;

- Limba Engleza - nivel avansat;

- Operare PC;

- Carnet Cat B.

Furnizor de servicii medicale complexe, grupul de firme Romar este o institutie multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala primara si specializata. Chiar de la deschiderea primului nostru centru, in mai 2000, ne-am propus sa oferim clientilor nostri servicii medicale complete, la un inalt standard calitativ folosind cea mai performanta aparatura medicala si de laborator