Coordonator Marketing Retea Distribuitori

Romcar

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea implementarii politicilor de marketing si controlul retelei de distribuitori in cadrul campaniilor de marketing la nivel national;
- Prioritizarea si rezolvarea problemelor de marketing intampinate de distribuitori;
- Stimularea distribuitorilor in implementarea politicilor de marketing ale companiei.

CERINTE

- Studii superioare specializarea Marketing;
- Experienta relevanta in implementarea politicilor de marketing intr-o retea de distribuitori;
- Experienta de lucru in domeniul auto reprezinta un avantaj;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Experienta de lucru in conditiile unor termene stranse/rezistenta la stress.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv si oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru competitiv.

Importator al marcii Ford in Romania, Romcar opereaza pe piata vanzarilor de autovehicule si service Ford prin intermediul unei retele proprii de 20 distribuitori/reparatori, dezvoltata la nivel national.