COORDONATOR MARKETING

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pentru clientul nostru, cunoscuta firma privata care comercializeaza o gama larga de usi: automate- glisante si rotative- imprejmuiri profesionale, colectoare de murdarie pentru zone intens circulate, sisteme clasice si electronice de ghidare a accesului in spatiile publice, usi de garaj, usi speciale (antifoc, antiefractie, antiradiatii, pentru spatii frigorifice), usi industriale, compartimentari pentru facilitati sanitare publice,cautam o persoana serioasa pentru postul de

Principalele responsabilitati
- Raspunde de implementarea strategiilor de marketing din cadrul planului de marketing cu incadrarea in bugetul stabilit de conducere
- Raspunde de elaborarea materialelor de prezentare ale companiei cu ajutorul companiilor specializate
- Obtine, selecteaza si negociaza ofertele cu companiile de advertising
- Raspunde de organizarea si pregatirea participarii companiei la expozitii si seminarii de profil
- Raspunde de desfasurarea campaniilor promotionale la care participa compania
- Monitorizeaza publicatiile de specialitate pentru culegere de informatii despre oportunitatile si tendintele pietei, actiunile concurentei, etc
- Elaborareaza documente interne in vederea obtinerii certificatului ISO
- Pregatirea manualelor de utilizare (traduceri)
- Elaborare documente interne in vederea obtinerii certificatului ISO

CERINTE

- Studii superioare, de preferat Marketing
- Experienta anterioara in marketing de preferat intr-un domeniu similar
- Cunoasterea limbii Engleze
- Cunostinte operare PC- MS Office;
- Persoana organizata,motivata si comunicativa
- Initiativa, spirit analitic, imaginatie
- Capacitatea de a intocmi planuri, gandire strategica
- Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in aceasta companie;
- Orientare catre obtinerea de rezultate, initiativa, responsabilitate

BENEFICII OFERITE

- Conditii de munca foarte bune, salariu competitiv

A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.
We have a change-management approach.
We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.