COORDONATOR MARKETING

FUTURE HR IMPACT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea de oferte promotionale (pentru diferite sarbatori, evenimente)
- Pastrarea legaturii cu clientii activi
- Identificarea potentialilor clienti
- Transmiterea ofertelor catre clienti
- Monitorizarea concurentei
- Incheierea contractelor si urmarirea derularii lor
- Mentinerea permanenta a contactului cu presa

CERINTE

- Experienta in domeniul vanzarilor / marketing de minimum 1 an
- Cunoasterea limbii engleze
- Abilitati de comunicare si persuasiune
- Cunostinte operare PC (MS Office, Internet)
- Studii superioare finalizate sau in curs de terminare
- Seriozitate si orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial cuprinde:
- Salariu atractiv
- Transport asigurat
- Bonus in functie de performanta
- Conditii de lucru excelente intr-un centru de infrumusetare ultramodern

Infiintata in 2005, FUTURE HR IMPACT reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.
FUTURE HR IMPACT nu promite! Future HR Impact se angajajeaza.

Obiectivul nostru, al echipei FUTURE HR IMPACT, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.