COORDONATOR MARKETING

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-colecteaza, analizeaza, interpreteaza date din piata,
-stabileste planurile anuale de marketing in colaborare cu Director Vanzari si Marketing pentru campaniile BTL, Merchandising si Trade Marketing si coordoneaza implementarea lor;
-concepe, implementeaza si monitorizeaza programe de promovare a vanzarilor pentrru brandurile aflate in portofoliu;
-colaboreaza cu furnizorii de servicii de marketing.

CERINTE

- studii de specialitate : A.S.E. specializarea Marketing reprezinta avantaj;
- experienta minim 3 ani in domeniul marketing - avanataj : intr-o firma FMCG
-capacitati de autoorganizare;
-responsabilitate;
-constiinciozitate;
-rabdare; atentie la detalii;
-abilitati de comunicare ;
-abilitate in operarea programelor Microsoft (Word, Excel, Power Point);
-bune cunostinte de engleza;
-permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

-masina pentru deplasarile in interes de servici;
-abonament telefonic;
-Laptop.

WHITELAND IMPORT-EXPORT este una din cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania cu peste 7 500 clienti.
Suntem unici distribuitori pentru brandurile din portofoliu: Hochland, Meggle, Campina, DonGustosso.

WHITELAND este garantia calitatii produselor distribuite !!