Coordonator marketing

The Prince International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea relatiilor cu furnizorii externi, coordonarea activitatii de marketing.

CERINTE

-Experienta pe un post similar minim 2 ani
-Limba engleza
-Excel, Power Point, Word, Explorer, Corel, Adobe, Photoshop

BENEFICII OFERITE

-Transport gratuit la sediul firmei
-Bonuri de masa
-Posibilitati de promovare
-Salariu atractiv

The Prince International SRL, societate romano-german¿, a fost înfiin¿at¿ în anul 1994. Suntem produc¿tori de mobilier, pentru institu¿ii publice, sedii de firme, spitale, cabinete medicale, notariale, ¿coli, facult¿¿i, societatea noastr¿ cunoscând o evolu¿ie continu¿, ca urmare a accentului pus pe tras¿turile individuale ale clien¿ilor s¿i.

Fiecare produs este opera unei echipe de profesioni¿ti, reprezentând o sintez¿ a stilului modern ¿i a viziunii pe termen lung.

Ca o încununare a eforturilor sus¿inute pe care le facem, în cadrul ceremoniei organizate de Camera de Comer¿ ¿i Industrie a României ¿i a Municipiului Bucure¿ti, societatea noastr¿ a ocupat locul I in Topul Firmelor 2000 în Municipiul Bucure¿ti la sec¿iunea „Produc¿ie de mobilier”, Locul II în Topul Firmelor 2001, Locul I in Topul Na¿ional al Firmelor Private 2002 pentru produc¿ie mobilier pentru birou ¿i magazine (exclusiv cele din metal).